Majstrovstvá RVGC 2020, 3. ročník.

  • 24. 8. 2020

Milí golfoví priatelia,

 

V poradí už 3. ročník otvorených Majstrovstiev Royal Valley Golf Clubu sa uskutoční budúcu sobotu a nedeľu, 29.8 - 30.8 2020. Počasie má byť celý víkend priaznivé, tak prečo ho nevyužiť! Kto sa ešte neprihlásil nech neváha.

Prihlásiť sa môžete na stránke SKGA /turnaje alebo na našej golfovej recepcii  +421 905 328 829.

 

V kategórii „Muži“ a „Ženy“ sa bude hrať na rany z bielych, resp. modrých odpalísk a víťazom sa stane hráč s najnižším počtom rán. Štartuje sa postupne z jamky č. 1. od 8:00.

Prvý deň od najlepších HCP, druhý deň podľa výsledkov z prvého kola. Obe kolá sa hrajú na rany.  Majster/ka klubu RVGC získa putovný pohár a krásne ceny. Pripravili sme však hodnotné ceny a trofeje pre všetkých víťazov v jednotlivých kategóriách.

Počas oboch dní bude pre hráčov pripravené občerstvenie ( raňajky, halfway, chutný obed po hre a pitný režim). 

 

Poplatky: Green Fee 50€ za 2 súťažné kolá. Štartovné 50€ za 2 súťažné kolá.

 

Hráč musí byť členom SKGA, prípadne inej národnej golfovej federácie. Hráč pri prezentácii predloží členský preukaz SKGA. Hráči inej národnej federácie predložia členskú kartu a potvrdenie o HCP.

Maximálny počet účastníkov je 56. Limit HCP je 36.Pri vyššom počte hráčov sa uprednostňujú členovia RVGC a nižšie HCP. Súťaž jednotlivcov na rany bez vyrovnania s úpravou HCP. Hrajú sa 2 kolá.