Ubytovanie

Ak hľadáte ubytovanie blízko golfového ihriska, môžete si vybrať, či dáte prednosť štýlovým apartmánom, alebo štandardným hotelovým zariadeniam v okolí. Ktorékoľvek ubytovanie z ponuky si vyberiete, naši partneri vám poskytnú na ubytovanie zľavu 20%. Stačí ukázať pokladničný blok z nášho ihriska personálu v zariadení.


Apartmány Natur Resort

Spolu 15 apartmánov sa nachádza v lokalite medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou, ktorá patrí k obľúbeným miestam letnej či zimnej dovolenky vo Vysokých Tatrách. Moderné apartmány o rozlohe 35 m2 pre 2 osoby sú plne vybavené. Ku každému apartmánu prislúcha vonkajšia terasa. Bezpla

tné parkovanie a detské ihrisko sú samozrejmosťou

Rezervácia ubytovania >>

 

 

 

Hotel Hviezdoslav****

Hotel Hviezdoslav je prvý „boutique“ hotel pod Tatrami v srdci starobylého kráľovského mestečka Kežmarok. Osobitá architektúra, wellness, historický punc a lahodná gastronómia. Panoramatické výhľady, oáza ticha a liečivý tatranský vzduch sú len pridanou hodnotou k tomu. Vybrať si môžete z 24 izieb Štandard, DeLuxe alebo Apartmánov, ktoré sú ozvláštnené maľovanými obrazmi dokumentujúcimi históriu mesta Kežmarok a jeho okolia. 

Rezervácia ubytovania >>

 

 


Hotel Club***

Hotel CLUB*** v Kežmarku je hotel, ktorý disponuje 19 izbami a 16 nadštandardnými izbami. Tento jedinečný hotel s rodinnou atmosférou vám ponúka oddych po aktívne strávených dňoch v blízkom okolí. Profesionálny a stabilný personál, ktorí hovorí viacerými jazykmi je vždy pripravený vám poradiť a ponúknuť širokú škálu hotelových služieb a výbornú gastronómiu. 

Rezervácia ubytovania >>