Ubytovanie na Golfe

Domčeky Royal Village

Ak potrebujete počas vašej golfovej výpravy aj možnosť ubytovania, vieme vám ponúknuť to najlepšie ubytovanie priamo na golfovom ihrisku. V jeho srdci máte k dispozícii 5 rovnako vyzerajúcich domčekoch v rezorte Royal Village. Golfové ihrisko uvidíte aj priamo z domčeka a máte ho na dosah, len čo by ste loptičkou dohodili. Plne vybavené dovolenkové domčeky s priestrannou terasou ponúkajú rozprávkové výhľady na Vysoké Tatry, okolité greeny ako aj celú podtatranskú oblasť a panoramatický výhľad na všetky okolité obce. Okrem toho vás nadchnú minimalistickým dizajnom, pocitom útulnosti, moderným vybavením a spojením s prírodou. 

Každý domček v Royal Village disponuje spálňou s manželskou posteľou a jednou dvojlôžkovou izbou, v ktorých si každý príde na výdatný a ničím nerušený spánok. Obývacia izba s televízorom je spojená s plne zariadenou kuchyňou a jedálenským kútom. Gauč v obývačke poskytne po rozložení pohodlný spánok ďalším dvom osobám. Okrem toho sa v domčeku nachádzajú až dve toalety a priestranný sprchový kút. Kapacita každého domčeka vrátane rozloženej prístelky je až 6 osôb. V domčekoch sa nachádza aj klimatizácia, ktorá sa stane vašim verným kamarátom počas horúcich letných dní a tak sa počas celého pobytu budete cítiť príjemne. Dokonalým miestom pre váš oddych a spoločné chvíle bude aj priestranná vonkajšia terasa, ktorá je súčasťou každého domčeka či privátny balkón v izbe s manželskou posteľou.

Viac informácií a rezervácia domčekov >>

 

Ubytovanie v Natur Resort - Veľká Lomnica

Spolu 18 apartmánov a dve chaty sa nachádzajú v lokalite medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou, ktorá patrí k obľúbeným miestam letnej či zimnej dovolenky vo Vysokých Tatrách. Moderné apartmány o rozlohe 35 m2 pre 2 či 4 osoby sú plne vybavené. Ku každému apartmánu prislúcha vonkajšia terasa. Bezplatné parkovanie a detské ihrisko sú samozrejmosťou. Okrem apartmánov máte na výber aj chatu pre 4 či 10 ľudí. 

Viac informácií a rezervácia ubytovania >>